Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання сталевого бруска масою 250г від 2 градусів Цельсія до

202 градусів Цельсія?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

25000Дж

Объяснение:

Дано:

с=500Дж/кг°С

m=250г=0,25кг

∆t=202-2=200°C

==========

Q-?

Q=cm∆t=500*0,25*200=25000Дж