Певна сила надає порожньому візку масою 6 кг прискорення 1,5 м/с2. Визначте масу вантажу,

покладеного на візок, якщо відомо, що навантажений візок під дією сили тієї самої сили рухається з прискоренням 0,3 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Власик Макс.
По Ньютону сила F=ma, тогда уравнение по условию запишется 6*1.5=(х+6)*0.3, откуда масса груза х=24 кг