Контрольна робота №1 Температура. Внутрішня енергія. Теплопередача 1.(16) Перевести температуру

шкала Цельсія/шкала Кельвіна: А) -25°С; Б)300К 2.(16)В якому термометрі немає температури нижче нуля: А) Кельвіна. В) Фаренгейта. С) Цельсія. 3.(26)Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання алюмінієвої ложки масою 80 г від 15°С до 90°С? 4.(26)Скільки води можна нагріти від 20°С до кипіння, передавши їй кількість теплоти 0,2МДж? 5.(36)На скільки градусів нагріється залізна деталь масою 200 г, якщо їй передати таку саму кількість теплоти, яка йде на нагрівання води масою 250 г від 20°С до кипіння? 6.(16)Чому завжди є вітер на морському узбережжі (бриз). Куди дме нічний бриз (Cрочно)

Ответы на вопрос

Отвечает Бехтин Артём.

Ответ:

Объяснение:

1. А) -25°С=273-25=248 К; Б) 300К=300-273=27 °С

2. А) Кельвіна

3. m=80 г=0,08 кг

T₁= 15 °С

T₂=90 °С; ΔT=90-15=75 °С

c=920 Дж/(кг*°С)

Q  ?   Q=m*c*ΔT=0,08*920*75=5520 Дж

4. T₁= 20 °С

T₂=100 °С; ΔT=100-20=80 °С

Q=0,2МДж

m   ?     m=Q/(c*ΔT)=0,2*10⁶/(4200*80)=0,6 кг

5. m=250 г=0,25 kг

T₁= 20 °С

T₂=100 °С; ΔT=100-20=80 °С

Q   ?    Q=m*c*ΔT=0,25*4200*80=84 kДж

6. Повітря холодніше і відповідно вищий тиск. Тому повітря з моря переміщується на суходіл на місце теплого.

Нічний, або береговий дме з охолодженого узбережжя суходолу на водойму.