Ж.Д. вагон за 2 минуты под действием силы в 200к Ньютонов изменил свою скорость от 10 до 5 метров

за секунду. Определите массу вагона Помогите решить пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Андрей.

F = ma, де F - сила, m - маса, а - прискорення.

Спочатку обчислимо зміну швидкості вагона:

Δv = v кінцева - v початкова = 5 м/с - 10 м/с = -5 м/с

Далі визначимо прискорення:

a = Δv / t = (-5 м/с) / (2 хвилини) = (-5 м/с) / (120 с) ≈ -0.0417 м/с²

Тепер, маючи значення сили (F = 200 кН) і прискорення (a = -0.0417 м/с²), ми можемо обчислити масу вагона:

F = ma

200,000 Н = m * (-0.0417 м/с²)

m = 200,000 Н / (-0.0417 м/с²) ≈ -4,796,748 кг