1.Знайти сторону основи правильної чотирикутної піраміди, висота якої 4 см, а апофема-5 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Кира.

Ответ:

сторона основи дорівнює 6см

Объяснение:

∆SOK- прямокутний трикутник.

Теорема Піфагора:

ОК=√(SK²-SO²)=√(5²-4²)=3см

АD=2*OK=2*3=6см