Дано правильну трикутну піраміду, апофема якої дорівнює 12. бічна грань піраміди утворює з основою

кут 30°. Знайдіть: 1) висоту піраміди 2) радіус кола, вписаного в основу піраміди 3) сторону основи піраміди 4) площу основи піраміди 5) площу бічної поверхні піраміди та повної поверхні піраміди 6) об'єм піраміди Очень прошу помочь(

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.
Какая мутная задача)
1) высота пирамиды=12/2=6  (как катет против угла 30 градусов)
1/3 высоты основания =v(12^2-6^2)=v(144-36)=v108=6v3
высота основания=6v3*3=18v3
3) сторона основания=18v3*2/v3=36
2) радиус круга вписанного=v3/6*36=6v3
4) площадь основания=v3/4*36^2=324v3
5) площадь боковой поверхности=3*12*36/2=648
площадь полной поверхности=648+324v3
6) объём пирамиды=6*36^2/4v3=1944/v3  

хз...на шару решал...может тройку поставят за попытку)))