Автомобіль з пункту А в пункт В проїжджає з швидкістю 72 км/год. 3 якою • швидкістю він повинен

повертатися до пункту А, щоб середня швидкість на всьому шляху становила 54 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбатов Анатолий.

Відповідь: 36 км/год

Пояснення:

Щоб знайти швидкість, з якою автомобіль повинен повертатися до пункту А, ми можемо скористатися формулою середньої швидкості:

середня швидкість = (шлях туди + шлях назад) / час

Знаючи, що середня швидкість на всьому шляху становить 54 км/год, шлях туди дорівнює шляху назад і час туди дорівнює часу назад, ми можемо записати рівняння:

54 = (72 + x) / 2

де x - швидкість повернення до пункту А.

Можемо розв'язати це рівняння:

54 * 2 = 72 + x

108 = 72 + x

x = 108 - 72

x = 36

Отже, автомобіль повинен повертатися до пункту А з швидкістю 36 км/год.