Скільки часу має тривати електроліз, щоб з розчину електроліту виділилось 180 г нікелю? Сила струму

становить 40 А. Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3мг/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Егор.

Ответ:

180 г нікелю

Объяснение:

Електрохімічний еквівалент нікелю дорівнює 0.3 мг/Кл, тобто щоб виділити 1 грам нікелю потрібно пропустити струмовий імпульс зарядом 1/0.3 = 3.33 Кл.

Щоб виділити 180 г нікелю, потрібно пропустити струмовий імпульс зарядом:

Q = m * EQ = (180 г) * (3.33 Кл/г) ≈ 600 Кл

Сила струму, за заданими даними, становить 40 А. Отже, час електролізу можна знайти за формулою:

t = Q / I = 600 Кл / 40 А ≈ 15 годин