Скільки часу має тривати електроліз, щоб з розчину електроліту виділилось 180 г нікелю? Силу струму

становить 40 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

m=k*I*t   t=m/k*t=180*10^-3/0,3*10^-6*40=15*10^3 c=4,17 ч