скільки часу повинен тривати електроліз розчину сірчанокислого нікелю, щоб при силі струму 40 А

виділилось 180г нікелю ? електрохімічний еквівалент нікелю дорівнює 0,3×10-⁶ кг/Кл​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

I = 40 А

m =  180г = 0.18 кг

k = 0,3×10^-6 кг/Кл

t= ?

По закону Фарадея

​m = k*I*t

t = m / (I*k) = 0.18 / (40*0.3*10^-6) = 15000 c = = 4. часа и 10минут