Задача 2. Велосипедистка, що рухалася зі швидкістю 2,5 м/с, починає розганятися і, рухаючись із

прискоренням 0,5 м/с2, сягає швидкості 5 м/с. 1) Яким є переміщення велосипедистки за час розгону? 2) Скільки часу розганялася велосипедистка? 3) Якою була швидкість руху велосипедистки через 2 с після початку розгону? Через який інтервал часу швидкість її руху становила 4 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Акылбаева Динара.

Ответ:

Яким є переміщення велосипедистки за час розгону?

Для цього використаємо формулу для відстані при рівноприскореному русі:

s = v0 * t + 1/2 * a * t^2

де:

s - відстань,

v0 - початкова швидкість (2,5 м/с),

a - прискорення (0,5 м/с^2),

t - час.

Але спершу нам потрібно знайти t. Використаємо формулу для швидкості при рівноприскореному русі:

v = v0 + a * t

5 м/с = 2,5 м/с + 0,5 м/с^2 * t

t = (5 м/с - 2,5 м/с) / 0,5 м/с^2 = 5 с.

Підставимо t в формулу для відстані:

s = 2,5 м/с * 5 с + 1/2 * 0,5 м/с^2 * (5 с)^2 = 12,5 м + 6,25 м = 18,75 м.

2. Скільки часу розганялася велосипедистка?

Як ми з'ясували вище, це 5 с.

3. Якою була швидкість руху велосипедистки через 2 с після початку розгону?

Використовуємо ту ж формулу для швидкості:

v = 2,5 м/с + 0,5 м/с^2 * 2 с = 3,5 м/с.

Через який інтервал часу швидкість її руху становила 4 м/с?

Використовуючи формулу для швидкості, отримаємо:

4 м/с = 2,5 м/с + 0,5 м/с^2 * t

t = 3 с.

Отже, швидкість велосипедистки становила 4 м/с через 3 секунди після початку розгону.

Объяснение:

допоміг чим міг надіюсь нормально пояснив