Лодка, що рухалася зі швидкістю 5 м/с починає розганятися,і рухаючись із прискоренням 0,9 м/ с2

сягає швидкості 15 м/с . Яким є переміщення лодки за час розгону? Скільки часу розганялася лодка?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабий Ростислав.

Ответ:

11,1c, 138,8м

Объяснение:

Дано

V0=5м/с

а = 0.9м/с2

V= 15м/с

Найти

S(a)-?м

t(a)-?с

Решение: ** - знак квадрата, "*" - знак умножения, V**2 - Скорость в квадрате, V0**2 - Нулевая скорость в квадрате

1)a = (V-V0)/t; t = (V-V0)/a; t=(15-5)/0.9; t=11.1c

2)S = (V**2+V0**2)/2a; S=((15**2) + (5**2))/(2*0.9); S =(225+25)/1.8; S=250/1.8; S = 138,8м

Ответ:  t=11.1c; S=138,8м