Дівчинка, катаючись на каруселі, яка робить 10 обертів за 1 хв, сидить на від осі обертання

каруселі. Визначте період обертання, лінійну швидкість та прискорення руху дівчинки​

Ответы на вопрос

Отвечает Буйло Галина.

Ответ:

Объяснение:

n=10 об

t=1 хв=60 c

r

T, υ, an  ? T=t/n=60/10=6 1/c;   υ=ω*r=2π*r/T=π*r/3=1,05*r м/c;

an=υ²/r=1,05²*r²/r= 1,1*r м/с²