Хлопчик, катаючись на каруселі, яка робить 6 обертів за 0,5 хв, сидить на відстані 2 м від осі

обертання каруселі. Визначте частоту обертання та доцентрове прискорення руху хлопчика.

Ответы на вопрос

Отвечает Шашикян Армен.

Ответ:

Перетворення: t=30с

Формула:n=N/t=6/30=0,2с

Ми не знаемо V з формули адц=V²/r ми знаходимо V

V=r/t=2/30=0,06

Адц=00,6²/2=0,0036/2=0,0018(м/с²)