Малюк катається на каруселі, яка робить 6 обертів за 1 хв. Обчисліть період обертання та лінійну

швидкість хлопчика, якщо він сидить на відстані 3 м від осі каруселі. ___________________________________________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Хотенова Настя.

Ответ:

Линейная скорость:

V = ω·R = 2·π·R / T = 2·3,14·3 / 10 ≈ 1,9 м/с

Объяснение:

Объяснение:

Дано:

n = 6

t = 1 мин = 60 c

R = 3 м

__________

T - ?

V - ?

1)

Период:

T = t / n = 60 / 6 = 10 с

2)

Циклическая частота:

ω = 2·π/ T

Линейная скорость:

V = ω·R = 2·π·R / T = 2·3,14·3 / 10 ≈ 1,9 м/с