Дитина, катаючись на каруселі, яка робить 6 обертів за 1 хв, сидить на відстані 2 м від осі

обертання каруселі. Визначте частоту обертання малюка. Відповідь запишіть в СІ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N = 6 обертів

t = 1 хв

Найти: n- ?

n = N/t = 6 об/хв. = 6/60 об/сек = 0,1 об/сек