1. Автомобіль проïхав 150м за 25 с, а потім ще 500 м за 40 с. Знайти середню швидкість руху

автомобіля. 2. Турист пройшов 1,2 км за 20 хв, 0,8 км за 15 хв, а потім 2км за півгодини. Знайдіть середню швидкість туриста 3. За графіком знайдіть: 1, м 20 10 0 2 4 t, с а) час руху та t= б) шлях, який воно подолало L в) швидкість руху тіла v = г) шлях, який пройшло тіло за 3 с руху L= д) час, за який тіло подолало шлях 25м t= допоможіть будь ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунай Влад.

Відповідь:

25м/с

Пояснення:

s₁ = 150 км

t₁ = 1 ч

s₂ = 300 км

t₂ = 4 ч

v cp - ?

===========

v cp = (s₁ + s₂) / (t₁ + t₂) = (150 + 300) / (1 + 4) = 90 км/ч

90 км/ч = 90000/3600 м/c = 25 м/c