СРОЧНО !!!!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА У паркані є круглий отвір діаметром 1 см, а за парканом напроти

отвору висить яблуко діаметром 12 см. На якій відстані від паркану треба розташувати око, щоб воно бачило все яблуко, якщо відстань від яблука до паркану 1 м?Пожалуйста напишите как НАПИСАТЬ ДАНО И ПОЛНОЕ РИШЕНИЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Ашкенова Дарига.

АС/АD/DF

(x+1)/x=6/0,5

x+1=12xx=1/11м≈0,09мабо9см