Обчисліть 25 зверху 0,5 + 4 зверху 0 -3 в квадраті


Ответы на вопрос

Отвечает Митюрева Анастасия.

Ответ:

Давайте розглянемо це вираз крок за кроком:

Спочатку обчислімо 25 зверху 0,5:

25 / 0,5 = 50.

Тепер обчислимо 4 зверху 0:

4 / 0 = не визначено (безкінечність).

Після цього піднесемо результат до квадрата:

(50 - 3)² = 47² = 2209.

Отже, результат виразу 25 зверху 0,5 + 4 зверху 0 - 3 в квадраті дорівнює 2209.

Пошаговое объяснение: