До меншого плеча важеля приклали силу ,що дорівнює 180H Чому дорівнює друга сила якщо важіль

знаходиться у рівновазі, а його плечі мають довжину 50см і 90см?

Ответы на вопрос

Отвечает Бураева София.

Ответ:

100Н

Объяснение:

F1=180H

d1=50cм=0,5м

d2=90cм=0,9м

F2-?

F1/F2=d2/d1 =>

F2=F1d1/d2

[F2]= H×m/m=H

F2=180×0,5/0,9=100H