Довжина меншого плеча важеля 4 см. До меншого плеча приклали силу 40 Н, а до більшого плеча

приклали силу 20 Н. Знайти довжину більшого плеча, якщо важіль перебуває в рівновазі.

Ответы на вопрос

Отвечает Буйнов Максим.

Ответ:

L1=4 см

F1=40 H

F2=20H

L2-?

Решение

F1*L1=F2*L2

L2=F1*L1/F2

L2=40*4/20=8 см

Ответ :L2=8 см