до більшого плеча важеля прикладена сила 40 Н. Яка сила прикладена до меншого плеча важеля, якщо

важіль перебуває в рівновазі. відомо, що довжини сторін важеля відносяться як 5:1​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

F1 = 40 Н

L1 / L2 =  5:1

F2=?

По правилу моментов

L1 / L2 = F2 / F1

F2= F1 * (L1/L2) = 40 * 5 / 1 = 200 H