При рафінуванні міді до електродів підведена напруга 10 В. Опір електроліту складає 0,5 Ом. Яка

маса міді виділилася на катоді за 10 годин? Електрохімічний еквівалент міді 0,33 мг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.

Ответ:

Объяснение:

формула електролізу: m= kIt, з закону Ома: I=U/R. Підставляємо: m = kUt/R, 10 годин = 36000с.

m= 3,3*10-⁷*10*36000/0,5= 0,2376 кг