При рафінуванні міді до електродів підведена напруга 10 В. Опір електроліту 0,5 Ом. Яка маса міді

виділилася на катоді за 10 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафин Артур.

Ответ:0,2376кг

Объяснение: формула електролізу: m= kIt, з закону Ома: I=U/R. Підставляємо: m = kUt/R, 10 годин = 36000с.

m= 3,3*10-⁷*10*36000/0,5= 0,2376 кг