Визначте масу срібла, яке виділилося на катоді під час електролізу азотнокислого срібла за 1 год,

якщо до ванни підведена напруга 1,2 В, а опір електроліту 5 Ом. Електрохімічний еквівалент електроліту дорівнює 1,12 10-6 кг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Усенов Азиз.
Дано:                       СИ
t = 1 ч                     3600 с
U = 1,2 В
R = 5 Ом
k = 1,12·10⁻⁶ кг/Кл
_____________
m - ?

1) Находим силу тока:
I = U / R = 1,2 / 5 = 0,24 А

2) По закону Фарадея:
m = k·I·t = 1,12·10⁻⁶·0,24·3600 ≈ 0,001 кг   или 1 г.