яка маса(в тонах) в рідини у резервуарі у формі паралелепіпедв якщо воно діє на дно 500м² зі силою

8кпа​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Артём.

Ответ:

F=mg

m=F/g

m=8000/10=800 кг

У цій задачі площа була зайвою