ФИЗИКА! Дерев’яний брусок масою 200 г рівномірно тягнуть горизонтальною поверхнею за

допомогоюпружини жорсткістю 40 Н/м. Визначте видовження пружини, якщо коефіцієнт тертяковзання 0,25.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

0,25×0,2×10=0,5H

x=0,5/40=0,0125m

Отвечает Казанцев Кирилл.

Ответ:

Fтрения=μmg= 0.25*0.2*10= 0.5 Н

Fтр=Fтяги=Fпруж=кх, откуда х=0.5/40= 0.0125 м