Визначити опір мідного провідника довжиною 10м і площею поперечного перерізу 0,0002м².​


Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Дано:

L=10 м

S=0,0002 м²

ρ=1,7*10^-8 Ом*м

Найти:

R - ?

______________________________

R = ρL/S

[R]=Ом*м*м/м^2=Ом*^2/м^2=Ом.

R=1,7*10^-8*10/0,0002=8,5*10^-4 (Ом).

Ответ: 8,5*10^-4 Ом.