1356. Мама купила 6 кг цукерок двох видів за ціною 50 грн і 84 грн. Скільки кілограмів цукерок

кожного виду купила мама,якщо покупка коштує 368 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лермонтов Максим.

Ответ:

Нехай х- цукерки одного виду

y-цукерки іншого виду.

Тоді:

18х+15y=96

x+y=6

І все це в системі.

Тоді з 2 рівняння x=6-y; Підставляємо х в перше рівняння:

18*(6-y)+15y=96

108-18y+15y=96

108-3y=96

12=3y

y=4 кг

x=6-4=2 кг. Значить цукерки за ціною 18 грн купили 2 кг, а за ціною 15 грн купили 4 кг.