Мама купила 6кг цукерок двох видів за ціною 80 грн і 65 грн.Саільки кілограмів цукерок кожного виду

купила мама,якщо покупка коштує 420грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Егор.

Ответ:

4 кілограма цукерок по 65 та 2 кілограма цукерок по 80

Пошаговое объяснение:

80*2+65*4=420

Отвечает Бурнос Даша.

Ответ:

80×2=160грн. По ціні 80грн/кг купила 2 кг цукерків.

65×4=260грн. По ціні 65грн/кг куписа 4 кг цукерків.

Відровідь: 2 кг по 80; 4кг по 65.