Теплова машина працює за циклом Карно.Чому дорівнює ККД цієї машини якщо температура цієї машини

727 градусів а температура хололильника -23 градуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Ответ:

75%

Объяснение:

T1=1000 K     T2=250 K     n=?

===

n=(T1-T2)/T1=(1000-250)/1000=0.75

=========================