Теплова машина працює за циклом Карно.Чому дорівнює ККД цієї машини,якщо температура нагрівника

727 o С,а температура холодильника -23 oС ? А) 25 % Б) 33 % В) 67 % Г) 75 %

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкова Анастасия.

Ответ:

Г) 75 %

Объяснение:

T1=1000 K     T2=250 K     n=?

===

n=(T1-T2)/T1=(1000-250)/1000=0.75

=========================