Ідеальна теплова машина, яка працює за циклом Карно, має ККД 50%. Яка температура холодильника,

якщо температура нагрівника дорівнює 500К ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мансуров Ислам.
Η=(Тн - Тх)/Тн
η=1 - Тх/Тн
0,5 =1 - Тх / 500К
0,5 = Тх / 500К
Тх =500К×0,5
Тх = 250К