Теплова машина працює за циклом Карно. Визначте ККД машини. якщо температура нагрівника більша ніж

температура холодильника а) у 2 рази б) у 3 рази г) у n разів

Ответы на вопрос

Отвечает Крупин Андрей.
ККД = ( Т(нагр.)-Т(хол.) ) / Т (нагр.)
а) Т(хол.) = Х , Т(нагр.) = 2*Х
ККД = (2*Х-Х)/2*Х = 0,5 (тобто 50 %) 
а) Т(хол.) = Х , Т(нагр.) = 3*Х
ККД = (3*Х-Х)/3*Х = 0,67 (тобто 67 %) 
а) Т(хол.) = Х , Т(нагр.) = n *Х
ККД = (n *Х-Х)/n *Х = (n-1)/