Теплова машина працює за циклом Карно, при температурі нагрівника 1200к. Якою має бути температура

холодильника, щоб ККД машини дорівнював 75%?

Ответы на вопрос

Отвечает Касимова Настя.
T₁=1200°K    n=0.75    T₂=?

n=(T₁-T₂)/T₁=0.75

T₂=1200-1200*0.75=300°К