Теплова машина передає холодильнику 3/4 теплоти, отриманої від нагрівача. Вважаючи, що теплова

машина працює за циклом Карно, знайдіть температуру холодильника. Температура нагрівача 600К

Ответы на вопрос

Отвечает Ижевский Стас.
Qx/Qн = Tx/Tн
Tx = Tн · Qx/Qн
Tx = 600·3/4 = 450 К