відрізок нікелінового дроту завдовжки 25см і з площею поперечного перерізу 0,1мм2 під'єднали в

електричне коло.Який струм протікає через дріт,якщо на його кінці подана напруга 6В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дарья.

Ответ:

Объяснение:

L = 25см = 0.25 м

S =  0,1мм^2

U =  6В.

p = 0,4 Ом*мм^2/м    удельное сопротивление никелина

I = ?

R = p*L/S = ​0,4*0,25 / 0,1 = 1 Ом

I = U/R = 6 / 1 = 6 A