Решите пж даю 50 балов 3. Стальна деталь машини має масу 3,9 кг. Визначте об’єм деталі. 4.

Перкладіть в кг/м3 1,6 г/см3 10,5 г/см3 0,9 г/см3 Перекладіть в г/см3 400 кг/м3 2600 кг/м3 19300 кг/м3 5. Чавунна куля об’ємом 200 см3 має масу 1,4 кг. Суцільна ця куля чи порожниста? Якщо порожниста, то знайдіть об’єм порожнини.

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Дима.

Ответ:

3. дано

m=3,9 кг

p=7800 кг/м²

V=?

решение

V=m/ñ

V=3,9кг/7,8 кг/м³=0,0005 м³

ответ: V=0,5 дм³=500 см³

4. не поняла задания

5.решение

V=200 см³

V1=m/p

V1=1400:7=200

V2=200-200=0

значит куля суцільна