Допоможіть будь ласочка, дуже потрібно! Свинцева куля об'ємом 60 см³ має масу 0,565 кг. визначте,

суцільна ця куля чи порожниста. якщо куля порожниста, то визначте об'єм порожнини (p= 11,3 г/см³).​

Ответы на вопрос

Отвечает Тлебалдиева Гульназ.

Ответ:

об'єм порожнини 10см³,

Объяснение:

Відомо V=60см³.  ро=11.3г/см³,m0=565г

Вага повного об'єму : m=V*po=60*11.3=678г, вже видно -є порожнина.

Знаходимо об'єм порожнини: Vп=m-m0/po=678-565г/11.3=10см³

Отвечает Парфенчик Алиса.

Ответ: 10 см³

Объяснение:

Дано:

p cв.= 11,3 г/см³

Vк =60 см³

m св. = 0,565 кг = 565

Vп-?

Із формули густини p cв=m св/Vсв , знайдемо об'єм свинцю

Vсв=m св/p cв = 565г/11,3г/см³=50 см³

так як Vк =60 см³ більше за Vсв=50 см³, то куля має порожнину, тому

об'єм порожнечі дорівнює: Vп= Vк- Vсв = 60-50 = 10см³