Метрова лінійка міститься у космічному кораблі, який рухається зі швидкістю 2,7*10 8 м/с відносно

інерціальної системи відліку. У скільки разів відносно цієї системи відліку зміниться лінійний розмір лінійки у напрямку руху ракети.

Ответы на вопрос

Отвечает Таран Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

дано Lо=1 м

V=2,7*10^8 м/с

Lo/L- ?

В СТО имеем

L=Lo*√(1-V²/C²)

Lo/L=1/√1-2,7²/3²=1/√(1-0,81=2,3

=========

уменьшится в 2.3 раза