На космічному кораблі, який рухається зі швидкістю 1,8*108 м/с відносно інерціальної системи

відліку, пройшов рік. У скільки разів довше він триватиме в інерціальній системі відліку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мозгалина Валерия.

Ответ:

Объяснение:

дано V=1,8*10^8 м/с

to=1 год

t/to- ?

t= to/√1-V²/C²=1/√1-0,36=1/0,8=1.25 лет

t/to=1.25/1=1,25

==========

ответ t>to в 1.25 раз