Знайдіть швидкість руху кінчика секундної стрілки годинника, якщо її довжина дорівнює 30 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Пронченко Савелий.

Ответ:

Скорость конца секундной стрелки равна

приблизительно 0,0314 м/c

Объяснение:

Дано:

R = 0,3 м

T = 60 c

Найти:

v \ - \ ?

---------------------------------

Решение:

Длинна окружности:

l = 2\pi R

Скорость:

v = \dfrac{l}{T} = \dfrac{2 \pi R}{T}

\boldsymbol{\boxed{v  = \dfrac{2 \pi R}{T}}}

Расчеты:

\boldsymbol v = (2π · 0,3 м) / 60 c \boldsymbol \approx 0,0314 м/c

Ответ: v \approx 0,0314 м/c.

#SPJ1