Ліфт масою 300 кг опускається рівноприскорено і за перших 10 секунд проходить 30 м. Визначити силу

натягу тросів​

Ответы на вопрос

Отвечает Селиванова Анастасия.

Ответ:

2760 H

Объяснение:

m=300 кг    t=10 c    s=30 м   g=9.8 м/с²    F=?

===

s=a*t²/2

a=2*s/t²=2*30/10²=0.6 м/с²

m*g-F=m*a

F=m*(g-a)=300*(9.8-0.6)=2760 H

=======================