Помогите пожалуйста срочно, что сможете решить 2. Тіло кинуто під кутом 60° до горизонту.

Визначити найбільшу висоту підйому h, дальність L та час польоту t, якщо початкова швидкість тіла V0 = 15 м/с.3. Прискорення сили тяжіння на поверхні Венери у 1,1 разів менше прискорення сили тяжіння на поверхні Землі. У скільки разів вище і далі може стрибнути людина на Венері, ніж землі?4. На горизонтальну вісь насаджені махове колесо і легкий шків радіусом r = 5 10-2 м. На шків намотали нитку, до кінця якої прикріпили тягар масою m = 0,4 кг. Тягар, що опускається рівноприскорено, пройшов відстань h = 1,8 м протягом t = 3c. Визначити момент інерції I маховика. Массой шківа знехтувати. Прискорення вільного падіння g = 10 м/с2 .I = … кг·м25. Визначити момент інерції I матеріальної точки масою m = 6 кг відносно осі, що проходить на відстані r = 2 м від точки.I = ……. кг·м228). На обод колеса діє дотична сила F.Як спрямовано кутове прискорення колеса e?​

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Айбын.

2. При кидку під кутом 60° до горизонту горизонтальна складова початкової швидкості дорівнює V0*cos(60°) = V0/2 = 7.5 м/с, а вертикальна складова дорівнює V0*sin(60°) = (15/2)*sqrt(3) м/с. На найвищій точці траєкторії вертикальна складова швидкості стає рівною нулю, тому можна використовувати рівняння руху вертикального кидка з початковою швидкістю V0/2 і прискоренням g = 9.81 м/с²:

h = V0/2 * t - (g * t²)/2 = (15/4) * t - (4.905 * t²)/2

де t - час польоту до досягнення найвищої точки. Для досягнення максимальної висоти, швидкість на найвищій точці повинна бути рівна нулю, тому t = (V0*sin(60°))/g = (15/2)*sqrt(3)/9.81 с.

Підставляємо цей час в формулу для висоти, щоб знайти найбільшу висоту підйому:

h = (15/4) * [(15/2)*sqrt(3)/9.81] - (4.905 * [(15/2)*sqrt(3)/9.81]²)/2 = 4.54 м.

Для знаходження дальності політ можна використати рівняння руху з початковою швидкістю V0 і піднесенням під кутом 60°:

L = V0*cos(60°) * t = (15/2) * (1/2) * (15/2)*sqrt(3)/9.81 = 10.89 м.