До стелі кабіни ліфта прикріплено динамометр, до якого підвішений тягар масою 10 кг. Якими будуть

покази динамометра в таких випадках: 1) ліфт перебуває у спокої; 2) ліфт піднімається з приксоренням 0,15 м/с² ; 3) ліфт опускається з прикскоренням 0,5 м/с²; 4) ліфт вільно падає.

Ответы на вопрос

Отвечает Прачковский Павел.
1) ліфт перебуває у спокої: F=mg=10*9,8=98 Н.
2) ліфт піднімається з прискоренням 0,15 м/с²: F=m(a+g)=10*9,97=99,7 Н.
3) ліфт опускається з
прискоренням 0,5 м/с² :F=m(g-a)=10*9,3=93 Н. 
 4) ліфт вільно падає. F=0 - невагомість.