Тіло масою 3кг рівноприскорено опускається вертикально вниз із прискоренням 2м/с. Визначити силу

натягу нитки, до якої прив'язаний вантаж

Ответы на вопрос

Отвечает Филаткин Артём.

m=3 кг     a=2 м/с2    F=?

===

m*g-F=m*a

F=m*(g-a)=3*(10-2)=24 H

===========================