Робітник за допомогою рухомого блока підняв вантаж на висоту 1м. ,приклавши до вільного кінця

мотузки силуи 160Н. Яку роботу він виконав? А80Дж. Б160Дж. В240Дж. Г320Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукинская Надежда.

Ответ:

Объяснение:

Поскольку блок подвижный, то

F = 2·160 = 320 Н

A = F·h = 320·1 = 320 Дж

Правильный ответ:

Г. 320 Дж