За допомогою рухомого блока підняв на висоту 5 м прикладаючи до вільного кінця мотузки силу 200н.

Яку роботу він виконав СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.

A = F * l2 = 200H * 10H = 2000Дж