Який імпульс вантажівки масою 8000 кг яка рухається з швидкістю 5 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Влад.

Ответ:

Дано

m=8000 кг

v=5 м/с

р-?

Решение

р=m*v

p=8000*5=40 000 кг*м/с

Ответ :р=40 000 кг*м/с