8. Під час сріблення виробу за 2 год на катоді виділилося 4 г срібла. Якою приблизно буласила

струму в процесі сріблення?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сдержикова Дарья.

Ответ:

СТРУМ при срібленні 0.496А

Объяснение:

m=k*I*t,  k-електрохім.еквівалент =1.12мг/Кл, тоді запишемо

4000мг=1.12*I*7200c, I=4000/1/12*7200=0.496a